Zásady ochrany osobních údajů

Registrací na našich stránkách a zadáním Vašich osobních údajů souhlasíte s dohodou o ochranně osobních údajů. Zaručujeme, že budeme používat Vaše soukromá data pouze pro správné vyřízení Vaší objednávky

Před odesláním objednávky prostřednictvím našich internetových stránek potvrzujete, že je Vám 18 let nebo více a jste plně zodpovědný za tento úkon, včetně všech finančních nákladů. Potvrzením objednávky deklarujete, že vyplněné údaje su správně.

 

Bezpečnostní politika

Jsme si vědomi, jak důležité a citlivé jsou data a proto používáme zabezpečené servery abychom chránili všechny osobní údaje.

Pokladna používá bezpečnosntý standard SSL šifrování, která zajišťuje soukromí a bezpečnost všech důležitých informací.

 

Dodací podmínky

Zajišťujeme rychlé, spolehlivé a diskrétní doručovací služby do zemí našich zákazníků. Objednávky budou odeslány do 1 -2 pracovních dnů.

 

Dodávka EMS (Služba s on-line sledováním)

Pro ty, kteří touží po rychlejší službě nabízíme dodávku EMS. To obvykle trvá 5-9 dní ode dne, kdy je objednávka zpracována a je poslána Express Mail službou. Doručovací lhůta je cca 14 dní. Sledovací kód bude poskytnut pro všechny objednávky, jakmile budou odeslány.

 

Standardní (Letecká doprava)

Dodání obvykle trvá 14-21 dnů ode dne, kdy je objednávka odeslána. Doručovací lhůta cca je 30 dní. Objednávky jsou zaslány diskrétní, jak bylo popsáno výše. Balíčky zaslány touto službou, nemohou být sledovány.

Objednávky se zpracovávají pouze pracovní dny. Budete automaticky informováni prostřednictvím e-mailu, pokud je Vaše objednávka schválena a odeslána.

Doba zpracování jsou 2 pracovní dny dokud se objednávka expeduje.

Velké objednávky (více než 120 pilulek), budou zaslány v 2 různých zásilkách a nedorazí na stejný den. Generické a značkové léky budou dodávány odděleně a nedorazí ve stejný den.

 

Záruka kvality

Garantujeme nejvyšší kvalitu všech léků, které kupujete a odesíláme v původním obalu. V případě, že si koupíte generikum garantujeme, že jsou v něm použity stejné chemické látky a mají stejné účinky jako značkové. Poraďte se s lékařem před nákupem. Rádi Vám pomůžeme před nákupem s podrobnostmi.

 

Záruka dodání

Garantujeme reklamaci zcela zdarma, pokud Vaše objednávka dorazí poškozená nebo něco chybí. V takovém případě se neváhejte na nás obrátit abychom mohli uskutečnit přeobjednáni. Je to jen jeden ze způsobů, kterými Vám zaručujeme kvalitu našich služeb.

 

Záruka stavu objednávky

Zaručujeme, že naši zákazníci mohou spravovat svůj účet a zkontrolovat stav objednávky on-line v reálném čase. Jsme v kontaktu během 7 dní v týdnu, 24 hodin denně na live chatu. Jsme tady, abychom odpověděli na všechny Vaše otázky a zaručujeme, že dostanete okamžitou odpověď.

 

Zrušení objednávky

Můžete zrušit objednávku do 24 hodin od objednání, nebo pokud ještě nebyla odeslána.

 

Reklamační řád

Ujistěte se, že vložíte platnou adresu na doručení v objednávkovém formuláři, protože jakákoliv chyba může způsobit nedodání objednaného zboží. Doporučujeme Vám zkontrolovat si po sobě před odesláním objednávky. Pokud jste si všimli, že adresa byla zadána chybně, kontaktujte nás co nejdříve abychom stihli napravit chybu. Pokud jste nedostali Vaši objednávku v důsledku nesprávné doručovací adresi, kterou jste zadali, nebudou poskytnuty žádné náhrady.

V případě, že nejste spokojen s účinností našeho produktu, dáme Vám adresu, kde můžete posílat zásilky po dobu 30 dnů zpět. Po obdržení reklamovaného produktu Vám budou vráceny prostředky.