Obecné

Přečtěte si prosím před použitím této webové stránky důkladně následující podmínky. Používáním těchto webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s těmito Podmínkami. Pokud nesouhlasíte, ukončete návštěvu.

Vyhrazujeme si právo na změnu těchto podmínek zcela nebo částečně, kdykoliv bez předchozího upozornění.

 

Použití našich webových stránek

Při použití tyhle webové stránky, je zakázáno upravovat, distribuovat, reprodukovat, publikovat, licenciovat, přenášet nebo prodávat jakékoli informace, produkty nebo služby získané nebo zobrazené na těchto webových stránkách. Mohou se však zobrazovat, stahovat nebo tisknout kopie z jakéhokoliv materiálu obsaženého na těchto webových stránkách pro své osobní, nekomerční použití, pokud nechcete upravovat obsah nebo odstranit autorská práva, ochranné známky, nebo jiná vlastnická oznámení. Jakékoliv jiné použití informací obsažených na těchto webových stránkách je zakázáno bez našeho výslovného písemného souhlasu.

 

Použití informací

Informace poskytované na těchto webových stránkách není určeno k použití a diagnostikováni jakéhokoliv zdravotního stavu nebo nemoci. Vždy se poraďte se svým lékařem přímo v otázkách zdravotních problémů, zdravotního stavu nebo nemoci, a před přijetím jakékoli nové léčby nebo změny dávkování léků které v současné době užíváte. Vždy si pozorně přečtěte poskytnuté informace přiložené k lékům.

Vyhrazujeme si právo opravit případné nepřesnosti či typografické chyby v informacích zveřejněných na těchto webových stránkách a neneseme žádnou odpovědnost za takové chyby. Informace mohou být změněny nebo aktualizovány bez upozornění, ceny a dostupnost zboží a služeb se mohou změnit bez předchozího upozornění.

 

Duševní vlastnictví

Máme vlastní autorská práva na veškerý materiál, který se objeví na webu. Máme právo ukládat, stahovat a používat materiál na místě pro svou osobní potřebu a výzkum. Souhlasíte, že nebudete publikovat, distribuovat nebo jinak využívat tento materiál žádné jiné straně nebo nezpřístupníte na prodej na libovolné webové stránce, on-line službě nebo nástěnce ve prospěch vaší vlastní nebo jakékoliv jiné strany bez našeho písemného souhlasu.

 

Dostupnost našich webových stránek

Materiál na webových stránkách je určen pouze pro jednotlivce informuje o svých produktech a službách. Pokud nemáte přístup k webové stránky pro tyto účely, nesmíte používat webové stránky. Jsme obecně dostupný uživatelům 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.